Pořádané Akce

Na co se můžete těšit v nejbližší době?

Výšlap na rozhlednu Čerchov
Milí přátelé, kamarádi a milovníci chůze, ve čtvrtek 30. prosince 2020 vás zveme na čtvrtý ročník Předsilvestrovského výšlapu na Čerchov. Zakončeme společně tento rok plný překvapení překonáním sebe sama a vydejme se z tepla svých domovů vzhůru k vrchu Čerchova s heslem „Jsi Chod, tak Choď!“.
Ježíšek a Chodsko žije! Dobrých zpráv není nikdy dost a my jich pro vás máme hned několik: Máte rádi Chodsko, zajímají vás jeho pověsti a historie, sháníte dárky pro své blízké a chcete podpořit naši spolkovou činnost i v roce 2021? Pokud ano, pak přijďte do Chodského hradu a využijte naši akci 3 +1 pro Chodsko.
Bylinné pohoštění
Workshop určený pro všechny, kdo se zajímají o byliny, jejich zpracování a využití. Umícháme krémy, umixujeme si bylinkové smoothie a ochutnáme domácí sirupy.
Den Země Domažlice
Den Země je den věnovaný Zemi, který se každoročně koná 22. dubna. Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, 21. března, a oslavovaly příchod jara. V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí.
Určeno pro všechny, kdo se zajímají o stará a zaniklá řemesla a tradice. Není třeba ovládat žádné zvláštní dovednosti. Společný tvůrčí zážitek pod odborným výtvarným vedením. Workshopu se může zúčastnit max. 10 osob ve věku od 16 do 100 let.

Máš na srdci také na nějakou akci?

Přidej se k nám.